foto-story Watch

Apple Watch wg Lokina [foto-story]

[umarł król, niech żyje król]*

IMG_1016 IMG_1017 IMG_1020 IMG_1022 IMG_1023 IMG_1025 IMG_1030 IMG_1031 IMG_1032 IMG_1038 IMG_1041 IMG_1047 IMG_1050 IMG_1052 IMG_1056 IMG_1059 IMG_1060 IMG_1062

*[pebble, Watch]

Moja nowa zabaweczka!

Lokin

 • therealbgn

  Ależ Ci zazdroszczę, ahh! Też walczę ze sobą, żeby sobie nie kupić 😉 Jak wrażenia dalsze, przydatny czy odłożysz w kąt jak większość? Wiele osób tak zrobiło z tego co zauważyłem, nie wiem co o tym myśleć.

  Mnie się akurat marzy space grey, też sport 42mm z czarnym paskiem elasto-coś-tam.

 • Pawciu

  therealbgn Ciężko mi to sobie wyobrazić, że większość odłożyła go w kąt. Tak samo ciężko mi to wyobrazić jakby większość miała odłożyć w kąt smartfona.

 • therealbgn

  Pawciu therealbgn może inaczej: słyszałem o dużej ilości osób, które tak zrobiły, szczególnie przed premierą WatchOS 2.0. Do czego głównie wykorzystujesz? Do pracy? Dyktowanie? Po prostu zabawa? 😉 Jeśli masz chęć rozpisz się, chętnie przeczytam również pisemne story.

 • Pawciu

  therealbgn Pawciu Głównie do treningu, liczenia dziennych kalorii spalanych i porównywania do spożywanych. Prowadzę jadłospis licząc nie tylko kalorie ale procentowy podział makroskładników (białka, węglowodany, tłuszcze). 
  Do powiadomień, odpisywania na SMSy, nieraz maile, jak gdzieś telefon leży a ja zalegam na kanapie, albo jak mam go w kieszeni spodni a prowadzę samochód. No oczywiście jako zegarek, wcześniej używałem Fitbit Charge, ale AW jest duużo lepszy.
  Maile, kalendarz, który cały czas pokazuje najbliższą zaplanowaną rzecz, (iPhone nie ma widgetów jak Android i musiałbym ciągle wykonywać gest przeciągania ekranu od góry a później kliknięcia, żeby przejść z zakładki „powiadomienia” na „dziś), apka aktywność, slack, sterowanie muzyką, wiadomości, FB messenger, budzik. Większość osób ładuje telefon w nocy, ja z nim śpię, wstaję bardzo wcześnie i żeby nie budzić żony alarmem telefonu, bezgłośnie budzi mnie wibrujący zegarek (wcześniej Fitbit). Ładuję go rano przed wyjściem do pracy i nieraz jak się nie naładuje to doładowuję do 100% rano jak siadam do komputera. Potem wystarcza na całą kolejną dobę. Jeżeli w ciągu dnia trenuję i włączam apkę treningową, która ma ciągły pomiar tętna, to rano po obudzeniu zostaje około 20-35% baterii, jeżeli nie trenuję, to rano mam około 40-45%.

  Fajna jest możliwość dobierania różnych opasek, Fitbit Charge był tylko w jednym kupionym kolorze, Fitbit Flex umożliwiał zmianę opaski, ale nie miał wyświetlacza, nie pokazywał godziny.
  No i fajna zabawka 😉

 • AdamLokin
 • AdamLokin

  WATCH Uzależnia równie skutecznie jak Tweetbot 😉

 • therealbgn

  AdamLokin kusisz 😉 nie wiem jaki masz charakter pracy aczkolwiek – ja niedługo zaczynam nową. Jak jest to odbierane w większych firmach? Noszenie i posługiwanie się AW.

 • AdamLokin

  therealbgn niestety(?) nie pracuję w dużej firmie. nie mam pojęcia jak tam reagują na applewatcha, ale myślę że powiadomienia tylko wibracyjne wchodzą w grę.