Akcesoria iPhone Wydarzenia

Dzień Taty!

Wiem, że czasami zachowuję się jak dziecko. No dobra, często się tak zachowuję, ale nic na to nie poradzę. Taki już jestem 🙂

Co tym razem zmalowałem? Ależ absolutnie nic. Byłem grzeczny.

No dobra, przyznam się. Znudził mi się mój żółty Spigen i kupiłem sobie MUJJO w wersji Gold*. Oczywiście, mam na myśli „Leather Wallet Case” na mojego iPhone‚a 6.

Ale, ciiii! To jest tajemnica, absolutnie nic nie mówcie mojej żonie, bo mi łepek urwie!

Dlaczego akurat MUJJO?

Zrzut ekranu 2015-06-23 o 16.06.51

Tak po szczerości, to zawsze chciałem go mieć, ale tego feralnego dnia, gdy „na szybkości” kupowałem Spigena (tu relacja z tego wydarzenia), na sklepowej półce brakło wersji „GOLD”, a czarnej absolutnie nie chciałem.

Dzisiaj, podczas standardowej kontroli w iSklepie, na wieszaczku wisiał przepiękny Gold* MUJJO. Z uwagi, że dzisiaj jest moje wielkie święto, znaczy Dzień Taty, dokupiłem sobie (do otrzymanej laurki) od córci, tego ślicznego „kejsika”.

I muszę przyznać, że córka mimo jedynie trzech latek (z hakiem) ma świetny gust 🙂

Case nie dość, że jest „pięknościowy”, to jeszcze idealnie komponuje się z moim złotym iPhone’em, no i świetnie leży w dłoni.

Ponadto jest duża szansa, że jest kompatybilny ze zwykłymi ładowarko-głośnikami. A przecież brak rzeczonej stał mi ością w gardle (tu opisana sprawa kompatybilności case/głośniki).

Powyższe jeszcze sprawdzę i dam znać.

IMG_1123

Jednak w tym świątecznym dniu, nie pozostaje mi nic innego, jak cieszyć się nową skórzaną zabaweczką, czego życzę także pozostałym tatom.

*Oczywiście, Gold to moja interpretacja jasno brązowej skóry, tego jakże pięknego dzieła rzemiosła kaletniczego.

Lokin

Źródło MUJJO

IMG_1122