Akcesoria iPad iPhone iPod

JCPAL – ładowarka samochodowa z dwoma portami USB

Na co dzień jesteśmy uzależnieni od elektroniki, większość z nas nie wyobraża już sobie życia bez smartfonu czy tabletu. Minusem tych urządzeń są baterie, których domeną jest fakt, że lubią wyczerpać się w najmniej odpowiednim momencie. Niektórzy powiedzą, że powerbanki rozwiązują ów problem, ale i one mają swoje ograniczenia.

Większość z nas przemieszcza się samochodem do pracy, do znajomych, do rodziny czy – w końcu – na zasłużony urlop. Co jeśli w trakcie podróży któryś ze sprzętów się rozładuje, co – z kolei – może doprowadzić do szału dzieci, siedzące na tylnej kanapie?! Z pomocą przychodzi ładowarka samochodowa od JCPAL, posiadająca dwa wyjścia USB i radząca sobie bez problemu z naładowaniem smartfonu i tabletu podczas wojaży.

IMG_0751

Do ładowarki JCPAL  podłączyłem iPhone’a, który posłużył mi jako nawigacja, oraz – do testów ładowania – iPada mini. Obydwa urządzenia chłonęły prąd prawidłowo i nie zgłaszały żadnych problemów.

IMG_0753

Jedynym minusem JCPAL jest wielkość. Większość ładowarek dostępnych na rynku jest dużo mniejsza, co pozwala na ich łatwiejsze przenoszenie lub przechowywanie, a ich użytkownicy nie muszą martwić się o miejsce w „popielniczce” samochodu. Coś za coś. Osobiście polecam ładowarkę JCPAL, ze względu na brak problemów przy ładowaniu urządzeń z logo nadgryzionego jabłka.

IMG_0752

Ładowarkę samochodową od JCPAL znajdziecie w sklepie internetowym ZGSKLEP w cenie 69,00 zł.

Dziękuję firmie ZGSKLEP za możliwość przetestowania urządzenia.