Akcesoria Hardware MacBook

Lekka, przenośna, a do tego polska podstawka pod MacBooka!

Ogromna część z nas, podczas przygody z dowolnym laptopem, miała zapewne dylematy typu: co zrobić, aby się nie przegrzewał?; Jak wygodnie będzie mi się na nim pracowało? Te i więcej pytań zadawałem również sobie. Używałem różnych podstawek – od plastikowych, po aluminiowe z chłodzeniem, aż wreszcie poznałem Ergo Space.

Zawsze lubiłem rozwiązania, które były minimalistyczne, funkcjonalne oraz posiadały odpowiedni design. Jednak dopiero podstawka Ergo Space, pod mojego MacBooka Pro z Retiną, spełniła wszystkie wymagania; ponadto jest przenośna. Znacie podkładkę pod komputer, którą włożycie do dowolnego plecaka na laptopa? Ja nie znałem!

123929407955586e80042b1

Produkt wykonano z jasnego drewna z kilkoma wycięciami, służącymi do przenoszenia podkładki (staje się całkowicie płaska). Na środku znajduje się duże wycięcie w kształcie „X”, służące do podniesienia komputera na odpowiednią wysokość – wysokość oczu. W rzeczywistości wygląda to tak, że siedząc na wprost biurka, wyświetlacz komputera mamy idealnie przed sobą. Dzięki temu pracuje się lepiej, a kręgosłup męczy się znacznie mniej.

Jak wspomniałem, w trakcie mojej kariery laptopowej używałem kilku podkładek – dotychczas z żadnej nie byłem zadowolony tak bardzo, jak z Ergo Space. Ergonomia, wykonanie i mobilność, sprawiły, że zakochałem się w recenzowanej podkładce, absolutnie! Gdyby miała jeszcze wyjścia Thunderbolt 2, kilka portów USB 3.0, HDMI i Ethernet, pozamiatałaby na rynku, ale wtedy mówilibyśmy już o stacji dokującej 😉

60504781255586e94680b9

W obliczu nie najlepszej kondycji ekonomicznej naszego państwa, ale również wrodzonego patriotyzmu, czuję się w obowiązku, aby napisać, że produkt jest w 100% produkowany w Polsce! To bardzo ważne, bo kupując podstawkę, napędzamy rodzimą gospodarkę!

Podkładkę możecie zakupić na stronie internetowej: Ergo.Space. Polecam to cacko!

 • M@riusz

  129zł za kawałek wyciętej deski???? 🙂 Wiem wiem, nie chcesz nie kupuj, ktoś inny pewnie kupi. Ale za 129zł???? 🙂

 • RafathKhan

  M@riusz  Możesz na to patrzeć jak na kawałek wyciętej deski, ale spójrz na to z innej strony… pracujesz na laptopie, masz zgarbioną pozycję, Twoje plecy po kliku latach takiej pracy dadzą o sobie znać. Wizyta u kręglarza to koszt 150 zł, z naszą podstawką zachowasz odpowiednią pozycję pracy, a ból pleców będzie tylko wspomnieniem. 
  ps: 129 zł to koszt wraz z przesyłką – zamawiając podstawkę – za nic więcej już nie płacisz. Zapraszamy do zakupu – za to, że jesteś pierwszym komentującym otrzymasz od nas kupon na 10% rabat: 23kqd – podaj go w koszyku. Pozdrawiam. Rafath

 • therealbgn

  RafathKhan również chcę zakupić Waszą podstawkę 😉 Mam pytanie – jak się ona będzie sprawować na kolanach?

 • RafathKhan

  therealbgn RafathKhan Podstawka na kolanach – to subiektywna ocena, mi osobiście pasuje i mam 3 sposoby jej wykorzystania, niektórzy mowią, że X za bardzo się wbija, choć też jest na to sposób. Przygotowałem Ci zdjęcia: rzuć okiem https://www.facebook.com/ergoxspace/posts/1603915023215926