Mac Ogólne OS X Polskie Aplikacje Software Wydarzenia

Nowość od 11 BIT STUDIOS – This War Of Mine

this_war_of_mine_header_28819.nphd-2

Ruszyła ekskluzywna przedsprzedaż This War of Mine

Dobre wieści dla wszystkich, którzy niecierpliwie wyczekują informacji na temat This War of Mine autorstwa polskiego dewelopera 11 bit studios, twórcy m. in. nagradzanej serii Anomaly. Gra dostępna jest już w ekskluzywnej, promocyjnej przedsprzedaży w sklepie Games Republic (https://gamesrepublic.com/).

productgallery_twomscreenpax04

Kupujący grę w pre-orderze otrzymują 10% zniżki na grę, gwarancję możliwości gry w dniu premiery, a także klucz do rejestracji w serwisie Steam. Oficjalna cena This War of Mine wynosi $19.99, w przedsprzedaży natomiast jest to $17.99.

Grę można zamówić tutaj: https://gamesrepublic.com/game/strategy,this-war-of-mine,148.html .

3_shopadcampaignbannerimage_bann

This War of Mine to pierwsza gra, która pozwala doświadczyć wojny nie z perspektywy żołnierza, lecz grupy cywili starających się przeżyć w oblężonym mieście. To niezwykle trudne, gdy zagrożenie życia właściwie nigdy nie znika – czy to w postaci chorób, głodu, kuli snajpera czy też możliwych napaści bandytów. Najważniejsze to przeżyć – jak to zrobimy, zależy wyłącznie od naszych wyborów i naszej mocno nadszarpniętej przez wojenną rzeczywistość moralności.

Rozgrywka podzielona jest na dzień i noc. Za dnia snajperzy powstrzymują nas od wyjścia na otwartą przestrzeń, więc skupiamy się na ulepszaniu jakości naszego życia w schronieniu: wytwarzamy nowe przedmioty, handlujemy nimi, opiekujemy się pozostającymi pod naszą opieką cywilami, z których każdy może mieć inne potrzeby. Za to w nocy wybieramy jedną z postaci i wysyłamy ją do miejsc, w których można znaleźć niezbędne do przeżycia przedmioty, surowce, leki, jedzenie, czasem nawet broń… Choć miasto wydaje się być wymarłe, wszędzie możemy natknąć się na innych ludzi, równie rozpaczliwie szukających sposobów na przetrwanie.