News Ogólne

Ostatni wpis, ale bez pożegnania.

Apple-User.pl, był na samym początku jedynie moim blogiem. Był upustem mojej narastającej ciekawości i fascynacji dla sprzętu Apple. Na początku miałem jedynie kilku wiernych czytelników, jednak z czasem Apple-User urósł do rangi małego portalu. W między czasie, był jeszcze podcast „Jabłecznik”, który również odniósł ogromny sukces, jak na projekt, który miał być tylko dla nas 🙂
Zdecydowałem jednak, aby zamknąć Apple-User’a. Brak aktywności, czasu oraz środków sprawiła, że zacząłem się „cackać” z tym. Wyznaję zasadę, że jak mam coś robić, to chcę to robić najlepiej jak potrafię, dlatego na ten czas, wybieram rozwój osobisty, zawodowy oraz pisanie na bloga prywatnego, o tym, co lubię.

Czy kończę swoją przygodę z pisaniem? Zdecydowanie, nie. Właśnie zacząłem tworzyć coś całkiem nowego – blog o rzeczach, które mnie interesują: marketing, social media, gry, filozofia i wiele innych. Znajdziecie mnie tutaj: 1Hashtag.pl  oraz tu: Facebook, Twitter, LinkedIn.

Stronę tworzyło wielu redaktorów, których chciałbym wymienić i jednocześnie podziękować za wspólną przygodę: Arkadiusz ZalewskiSebastian SzwarcArek (ctarx)Łukasz PorębskiBartłomiej Piltz, Adam Lokin MilkJaromir KoppMarek SzlachtaMichał KozubskiKrzysztof Raczyński.

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, daj znać na joozio@1hashtag.pl :~)

Do zobaczenia!

  • AdamLokin

    Dziękuję za daną mi szansę i rok super zabawy!