Akcesoria iPhone Ogólne

iPhone pod dobrą opieką czyli: Otterbox Commuter

iPhony nie są tanie… dodatkowo nie „zużywają” się tak szybko jak telefony z Androidem. Aby iPhone długo nam służył i cieszył swoim wyglądem, dobrze jest go zabezpieczyć w odpowiednie etui. Jest to szczególnie ważne gdy tak jak ja używa się iPhona w różnych warunkach, bez taryfy ulgowej.

2014-01-25 12.47.24

Bardzo dobrą i stosunkowo niedrogą obudową dla iPhona 5s i 5 jest dostarczony przez iCorner Otterbox Commuter. Jest to solidna choć bardzo lekka obudowa dwuelementowa dodatkowo wyposażona w wysokiej jakości folię ochronną na ekran.
Zewnętrzna część obudowy zrobiona jest z mocnego lekko elastycznego tworzywa, część wewnętrzna jest zaś bardzo elastyczna i dobrze „obejmuje” iPhona. Przyciski są zabezpieczone ale działają pewnie i wygodnie. Widać to dobrze na dołączonym do wpisu filmie.

2014-01-25 12.47.34

Dodatkową zaletą są zatyczki chroniące przed pyłem i zanieczyszczeniami gniazda słuchawkowe i gniazdo lightning. Obudowa ma dość wysoką choć nie przeszkadzającą w obsłudze krawędź zabezpieczającą iPhona gdy „poleci na twarz”… znaczy na ekran. To ważna cecha zwiększająca ochronę naszego iUrządzenia.

Konstrukcja i jakość wykonania oraz jakość materiałów z jakich zrobiony jest  Otterbox Commuter przekonał mnie i właśnie jej będę używał jak już wspominałem w ciężkich warunkach, bez taryfy ulgowej.

Dostarczył: iCorner.pl

 • Łukasz

  Solidny produkt jak każdy Otterboxa. Dziwi mnie dziura na logo jabłuszka, jest zbędna. Chyba, że użytkownik jest lanserem i świat musi widzieć, że ma iPhonea 😉

 • Mateusz S

  Zgadzam się z kolegą poniżej. Dziura jest na prawdę zbędna.
  Mam taką samą i tu pytanie do was. Nie zauważyliście, że ta obudowa nie przylega idealnie do telefonu? Np. u mnie na górze po bokach nie przylega, na dole zaślepka cały czas się otwiera i do tego jeszcze ten dolny pasek gumy pod przyciskiem Home cały czas mi wyłazi…
  To jest strasznie irytujące jak dla mnie. Żeby nie było – kupiłem oryginał w sklepie.

 • Mylisz się co do dziury i wcale nie chodzi tu o lans (chociaż moim przypadku to też jest ważne ;-))
  Za tą dziurę idealnie wyjmuje się go z kieszeni. Tak samo ta dziura ułatwia orientację „góra-dół”. Dla mnie ma ten otwór ma praktyczne znaczenie…