Aplikacje OS X Pomysłowe Pomysłowe aplikacje Software

Pomysłowe Aplikacje #53: CodeBox

W ostatnich latach Apple bardzo ulepszyło swoją platformę developerską, dzięki czemu aplikacji na iOS oraz Mac OS X jest coraz więcej. Część z Was na pewno programuje w XCode, jeszcze inni używają rozwiązań firm trzecich. Tak czy owak, borykacie się z tym samym problemem – powtarzalnym kodem. Stworzyliście unikatowy skrypt i potrzebujecie go w innym programie? Znalazłem bardzo fajne rozwiązane – CodeBox!

[one_half_last]
Zapisz się, aby raz w tygodniu otrzymywać nowości z Apple-User.pl na skrzynkę! Wszelkie konkursy również będą wysyłane!

[/one_half_last]

CodeBox

CodeBox

Od czasu do czasu, tworzę aplikacje. W swojej szufladzie posiadam kilkadziesiąt projektów, w których użyłem innego kodu. Dotychczas, gdy potrzebowałem danego skryptu, otwierałem stary projekt i kopiowałem do nowego. Zaznaczam, że programowanie to moje hobby i jestem pewien, że programista z prawdziwego zdarzenia ma takich projektów dziesiątki, a sytuacji takich, jak moja przynajmniej kilkaset w ciągu jednego posiedzenia. W jaki sposób CodeBox ułatwia życie?

CodeBox 1

Przede wszystkim, możemy grupować nasze kody. Dla przykładu. Mam HTML/PHP, Serwery, XCode oraz Pascal. W tych kategoriach możemy zrobić jeszcze jeden folder np. „przydatne”. Możliwości jest sporo! Co więcej, CodeBox jest łatwy w użyciu, więc nawet początkujący programista nie powinien mieć problemów.

CodeBox w App Store