Apple iPhone News

Program wymiany iPhone rusza… w USA

Pewnie przeczytaliście tytuł i oczka wam się zaświeciły… ale niestety takiej możliwości nie mamy w Polsce. Już piszę co dokładnie donoszą zagraniczne portale skupiające się wokół Apple.

W tym tygodniu firma Apple zaczęła prężnie zachęcać swoich klientów do wymiany swoich „starych” iPhone‚ów na nowe. Reklama znajduje się na stronie WWW, została wysłana do użytkowników pocztą email oraz jest emitowana w App Store – nie szukajcie jej u nas…

iPhone-Upgrade-Apple

Nowa sekcja ja stronie WWW dotyczącej iPhone’a przypomina klientom o zmianie ich obecnych smartfonów w sklepach Apple Store lub też online, za pośrednictwem ich partnera Brightstar. Apple na wymianę akceptuje telefony od iPhone 4.

Masowy email do klientów w USA promuje program wymiany iPhone’a oraz informuje o szczegółach finansowania, jakie w tym programie zostały zastosowane. W mailu można nawet wyczytać zbliżoną informację do tej, która mówi o zamianie smartfona i uzyskaniu za niego do 320$ w gotówce.

Cóż mogę powiedzieć lub napisać – czekam kiedy i czy w ogóle, w naszym kraju, będzie taka możliwość dostępna. Póki co niestety nie mamy stacjonarnego sklepu od Apple w Polsce.

  • maksymiliane

    Appleuserpl a wiadomo coś jak to cenowo wychodzi? Ile np. trzeba dopłacić do 6s oddając 6?

  • AdamLokin

    Ja przeczytałem tytuł i myślałem, że coś się zepsuło 😉