Redakcja

Ludzie, którzy tworzą Apple-User

Paweł (joozio) 

Administrator, twórca i założyciel Apple-User. Wszelkie informacje na jego temat, można znaleźć w zakładce „O Mnie”, gdzie znajduje się również kontakt i opis innych projektów. Kontakt: joozio@1hashtag.pl -> zapraszam też na bloga: http://1hashtag.pl

Adam, a właściwie to „lokin”

Redaktor Naczelny (chwilowo na urlopie bezpłatnym)

Zawsze interesowała mnie użytkowa strona urządzeń elektrycznych, elektronicznych, komputerowych, a także systemów i oprogramowania komputerowego. Zainteresowanie to ogranicza się jednak do HOBBY, którego nie było mi dane połączyć z pracą zawodową.

Należę do pokolenia, które obserwowało narodziny dzisiejszych osobistych komputerów (znaczy się stary jestem). Widziałem ich rozwój i (z pewnymi wyjątkami) potrafię o nich powiedzieć (i zrobić) całkiem sporo. Komputery (w tym iPhone) traktuję bardzo osobiście.

Robię sporo zdjęć. Ostatnio filiżankowo/kawiarniane klimaty. Od lat używam aparatów Olympusa 4/3 i m4/3. Jestem także HIFI lubnym stworzeniem. Dobra muzyka zawsze ratowała mój mózg od śmierci. Piszę to co myślę i czuję. Jeżeli jest sztucznie to tylko dlatego że nie jestem Mickiewiczem.
Chciałbym, żeby moja obecność na portalu Apple-User.pl to była przyjemność zarówno dla Was, jak i dla Mnie. I uważajcie na moją wybujałą fantazję 😉

Kontakt na twitterku: @lokinpl

Łukasz Porębski (Filthy Criminal)
Zastępca Redaktora Naczelnego

Wyzwolony spod jarzma Microsoftu, użytkownik i zarazem zwolennik filozofii jaką prezentuje Apple. Zadowolony użytkownik iPada, iPhone’a oraz moim zdaniem bardzo niedocenionego Maka Mini. Jak każdy facet jestem dużym dzieckiem kochającym gadgety elektroniczne i najchętniej kupiłbym je wszystkie aby je dla was opisać. Zawodowo i hobbystycznie zajmuję się Apple, a w branży IT siedzę od 2005 roku.
Moje gusta muzyczne ukształtowane zostały przez klasykę gatunku Heavy Metalowego, nie pogardzę również nieco łagodniejszą muzyką. Uwielbiam kino i filmy, których pochłaniam tony w wolnym czasie. Jestem fanatykiem Star Wars i mega fanem Indiany Jones’a – więc wiecie jakie kino lubię 🙂
Ze sportów lubię picie piwa na stoku z przyczepioną do nóg deska snowboardową lub rower w wersji letniej.

 

Bartłomiej Piltz (FujiMistrz)

Gierki wideo to moja pasja, a świat zewnętrzny – wróg numer jeden. Co z miłością? – zapytacie. Kocham, wielbię i szanuję Apple! Sadowniczą przygodę rozpocząłem pod koniec 2011 roku, kiedy to – po kilkumiesięcznym mariażu – postanowiłem podziękować telefonikowi, na pokładzie którego psocił nieustanie pewien zielony robot i zakosztować czegoś innego, czegoś niezawodnego – padło na iPhone’a 4S. Sprzęt wywarł na mnie duże wrażenie. Na tyle duże, że z marką związałem się na stałe. Po roku kupiłem iPhone’a 5 oraz komputer z „owocowym” logo, zaraziłem także najbliższych miłością do zabawek Giganta z Cupertino. W moich żyłach płynie sok jabłkowy. I wiecie? Dobrze mi z tym!

 

Arek  (ctarx)

Wychowany na Commodore 64, użytkownik ekosystemu Apple.
Mam słabość do systemów z rodziny UNIX i nie boję się konsoli.
Uwielbiam fantastykę oraz gry RPG.
Ciekawią mnie wszelkie nowinki z branży IT.
Mięsa nie jadam. Jestem uzależniony od yerba mate.
Biegam, wspinam się i wybieram rower zamiast samochodu.
Najczęściej przesiaduję pod adresem: 127.0.0.1

Twitter: @ctarx

Marek Szlachta (buhh69)

Jestem aktywnym użytkownikiem Apple od 2013 roku. Komputer z Windows mam w domu tylko dlatego, że żona jeszcze z niego korzysta…
Zaufałem Apple i nie żałuję. Powoli przekonuję innych do przesiadki i narazie nikt nie powiedział, że to była zła decyzja.
Korzystam z iPhone 6S i MacBook Pro. Na 99% nie wrócę już na ciemną stronę czy to Windowsa czy Androida 🙂
Interesuję się technologią, lubię gadżety i od ponad dwóch lat staram się nie przepuścić żadnego news’a związanego z Apple.
Lubię niezdrowe jedzenie, słucham muzyki z radia, jestem szczęśliwym ojcem i mężem.

Twitter: @buhh6969