Apple Hardware iPad

UnBoxing iPad’a Air

iSpot_Galeria_Katowicka

Kolejny raz, dzięki uprzejmości salonowi iSpot w Galerii Katowickiej, mieliśmy możliwość zrobić unboxing najnowszego sprzętu Apple! Tym razem, dzięki Waszym wskazówkom- jest o wiele lepiej. Dodaliśmy komentarze, jakość jest lepsza i jest video na całej szerokości. Więcej o iPadzie i innych rzeczach przedstawionych przez Apple ostatnio, możecie wyczytać w specjalnym wpisie.  Chciałbym też podziękować koledze @Filthy_Criminal za operowanie iPhone‚m :~)

YouTube

 

Vimeo

[vimeo 78307483]

 

 

 

iSpot_APR

  • Rafał Gruszka

    Moze jakieś porównanie do iPada 4? Mysle nad zmianą ale rozczarowany pamięcią RAM która wynosić tyle samo co dwóch poprzedników czyli 1 GB :-/ Proszę o szczegółowy test.

  • Postaramy się coś takiego wymyślić :~) Ogółem pod względem szybkości, różnica jest raczej mała. Bardziej to odczują posiadacze iPad 1,2,3 :~)

  • Rafał Gruszka

    interesuje mnie przedewszystkim RAM. Gdzieś czytałem ze ipad 4 posiada ddr a ipad Air ddr3. Jak to przekłada sie w praktyce? Moze procesy są rzadziej wolniej zamykane? Tak czy inaczej jeszcze nikt nie zrobił szczegółowej recenzji air-a po polsku i nie porównał z poprzednimi modelami a to moze wam przynieść sporo wyświetleń przy okazji :-)))) pozdro