Ogólne

Ważna jest popularność bloga- dla Ciebie też!

Są portale, które zarabiają na wejściach.
Są strony zarabiające na programach partnerskich.
Są blogi. – joozio

Nie jest tak, że każdy blogger jest biedny(w znaczeniu nie ma zysku ze swojego bloga), bo jest wielu, którzy poszczycą się wysokimi zarobkami i to za pisanie. Przykładem może być blog Kominka. Nie wiem ile, ale na pewno coś więcej niż przeciętny blogger. Właśnie takie blogi sprawiają, że rośnie we mnie nadzieja na cokolwiek!

Jednak ja, staram się być rozważny i powoli budować popularność Apple User na mocnych fundamentach. Nie piszę tutaj, aby zarabiać. Piszę bo również coś z tego mam. Głównie satysfakcję, ale również darmowe aplikacje na iOS i Mac OS. Nie jest to wiadomość zaskakująca, choć pewnie nie każdy o tym wie, że każde Pomysłowe Aplikacje z konkursem dają mi zysk w postaci darmowego kodu na opisywaną aplikację.

Co zyskujesz Ty? Szansę na wygranie tej aplikacji, którą opisuję. Powiesz, że za mało? Możesz to zmienić w prosty sposób- weź udział w konkursie. Wypromuj trochę Apple User’a. Im więcej będę miał odwiedzin, tym więcej kodów na ciekawsze programy. Na razie dostaje maksymalnie 3 kody, plus jeden dla mnie. Jeżeli słupki pójdą do góry to wzrośnie liczba oraz jakość nagród, a to już jest interesujące również dla Ciebie, drogi czytelniku. Nie proszę o Twoje pieniądze. Proszę o współpracę. Ty zyskujesz i ja też.

Wypromuj trochę Apple User’a na portalach społecznościowych. Podziel się na tablicy, na Twitterze i gdzie tam jeszcze chcesz. Może masz propozycję na fajną aplikację? Wyślij maila, wiadomość na FB lub na Twitterze. Chcesz pomóc? Użyj tych narzędzi~> Wtyczki społecznościowe.

Pozdrawiam i dziękuję za wszelką współpracę :~)
Joozio