Wymiana baterii w iPhone – poradnik

Bateria iPhone’a nie działa? Nie jesteś sam. Jest to częsty problem użytkowników iPhone’ów, który można łatwo rozwiązać. Istnieje wiele powodów, dla których bateria Twojego telefonu nie działa i co możesz z tym zrobić. Najpierw musisz dowiedzieć się, czy bateria wymaga tylko naładowania, czy też jest problem z telefonem. Jeśli akumulator wymaga tylko naładowania, podłącz go i poczekaj, aż zostanie w pełni naładowany, zanim użyjesz go ponownie. W przypadku problemu z telefonem może być konieczna wymiana baterii lub całkowity zakup nowego telefonu.

Gdzie zlecić wymianę baterii iPhone’a?

Baterie iPhone’a są zbudowane tak, aby wytrzymać około 400 cykli, czyli około dwóch lat użytkowania. Bateria iPhone’a nie jest wymieniana przez użytkownika. Wymiana baterii wymaga śrubokręta i trochę cierpliwości. Istnieją 2 sposoby wymiany baterii iPhone’a:

– Zanieś go do certyfikowanego dostawcy usług Apple, a zrobi to za Ciebie za darmo. (Jest to najłatwiejszy sposób)

– Kup zestaw zamienny na rynku wtórnym, który zawiera nową baterię i wszystkie narzędzia potrzebne do samodzielnego wykonania.

Wszystko, co musisz wiedzieć o nowym problemie z baterią Iphone Xs Max i jak go naprawić

Apple był pod dużym ostrzałem z powodu niedawnego problemu z baterią iPhone’a Xs max. Firma wydała oświadczenie na swojej stronie internetowej i kontach w mediach społecznościowych, aby rozwiązać ten problem. Problem z baterią iPhone’a xs max wynika z aktualizacji wydanej 17 września. Spowodowało to problem z systemem zarządzania energią telefonu. Aktualizacja miała zapobiegać nieoczekiwanym wyłączeniom z powodu słabej baterii. Wygląda na to, że Apple zrobił wszystko, co w jego mocy, aby rozwiązać ten problem, ale nie można go naprawić, dopóki nie wyda kolejnej aktualizacji, która, miejmy nadzieję, wkrótce nastąpi.